Нумерологічна таблиця: числове значення літер

Давно відомо, що слова мають силу — творчої або руйнівної, з якої ми не завжди можемо впоратися. Однак величезний вплив на світ надають літери, а також їх послідовності, які володіють унікальним нумерологічним значенням. Їх вивченням займається нумерологія — точна наука, не позбавлена містицизму. Дослідження всього світу показали, яким чином символи «резонують» з навколишнім середовищем, що дозволило створити таблиці, де кожна буква алфавіту представлена якимось числом з власним значенням.

Застосування цих знань універсально: людина, що знає свій числовий код, отримує доступ до безцінної інформації про власну долю, характер.
Історія нумерології налічує тисячоліття. Найдавніше вчення про сенс цифр, їх вплив на природу, людину — ведична система нумерологічного відповідності чисел і букв, заснована при злитті давньогрецької та індійської наук. Особливе значення в ній надається дату народження та ініціалів як носіям Чисел Душі, Імені, Долі. Основна методика обчислення коду — згортання, послідовне додавання чисел імені, прізвища, по батькові для отримання базової цифри, несучої закладене в ній значення. Даним способом отримання цифрового коду користувалися ще в Стародавній Греції, де він іменувався изопсефией. В XIII столітті з його допомогою робилися спроби інтерпретації Святого Письма, а також інших текстів методом числового декодування — гематрії. Згодом праці каббалістів поклали початок розвитку науки криптографії.

Кирилиця

Приступаючи до розшифровці, слід користуватися таблицями відповідності букв і чисел, заснованими на дослідженнях А. Киселя, Каїро, C. Вронського в області нумерології. Таблиці різні для символів російського і латинського алфавітів, однак алгоритми підрахунку аналогічні.
Порядок дій при згортанні простий:
1. Розклавши прізвище, ім’я, по батькові на літери, що складають їх, установіть відповідність з числами з таблиць, що наведені нижче.
2. Спочатку складіть знайдені цифри, після — розряди десятків і одиниць. У підсумку ви отримаєте ряд з трьох натуральних чисел. Базовою цифрою імені буде їх сума. Нижче наведено таблицю для розшифрування російських букв.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Д Е Ё Ж З
И Й К Л М Н О П Р
С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ъ Ы Ь Э Ю Я

Латиниця

Нумерологічне значення, підраховану в латинському варіанті його написання, буде відрізнятися від російської, адже людина тісно пов’язаний з алфавітом рідної мови. Те, якими символами він користується при листі, накладає відбиток на його життєвий шлях, а свідомість складається під впливом навколишнього оточення, неотъемлемой частью которой является язык.
Таблица соответствия букв латиницы и чисел выглядит следующим образом:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z

Класичний спосіб підрахунку дозволить дізнатися код за допомогою нескладних обчислень. При виборі імені для дитини або зміни прізвища не зайвим буде звернутися за порадою до нумерології. Важливо лише не пропускати знаки долі і пам’ятати, що ви — її володарі.