Число імені 7 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 7

Імена, які перебувають під заступництвом цифри 7, належать стриманим, грунтовним і нетривіальним людям, здатним знаходити вихід з будь-якої ситуації. Навіть для самих близьких та рідних «сімки» залишаються загадками. В роботі та відносинах вони прагнуть займати домінуючі позиції. Оскаржити їх лідерські якості здатні тільки люди, чиї інтереси вони ставлять вище себе.

Число імені 7: сильні сторони, покликання

Кар’єра в «людей-сімок» розвивається поступово, однак, завжди йде в гору. З цієї причини більшість з них займає керівні посади тільки до зрілого віку. Своїх підопічних число імені 7 наділяє яскравими творчими талантами в сфері музики, живопису та літератури. Однак, із-за надмірно прагматичного характеру деякі з них розвивають свої творчі здібності.

Найчастіше, «сімки» працюють в сімейному бізнесі, уникаючи роботи «на дядю». Успіх у будь-яких починаннях їм забезпечує здатність чітко розуміти, в якій ситуації потрібно проявити рішучість, а коли потрібно відпустити. Такий підхід в 99 випадках з 100 гарантує прийняття зважених і вірних рішень.

Слабкі сторони

Мабуть, найбільш слабким якістю «сімок» є максималізм. Їм властиво проявляти надмірно завищені вимоги не тільки до себе, але й до оточуючих. Зазнавши невдачі, вони здатні впасти духом і піти в себе, переставши боротися. Дуже часто свою персону такі люди зводять у ранг недоторканності, що негативно позначається на взаєминах з колегами та друзями.

Відносини

Незнищенна тяга до самовдосконалення і духовному зростанню пояснює постійна зміна ідеалів «сімок». З цієї причини їх відносини з обранцем складаються дуже непросто. Рано чи пізно будь-партнер перестає відповідати заявленим параметрам, з-за чого виникають непорозуміння та сварки.

Впертість і небажання йти на компроміси також заважають створенню міцних союзів. Але якщо все ж таки вдається зустріти людину зі схожими інтересами, їх шлюб стає зразком сімейного благополуччя.

Знамениті люди з числом імені 7

Королева Єлизавета II, Джим Хенсон, Мел Гібсон, Енді Уорхол.

Імена з числом 7

Жіночі: Аглая, Віта, Інеса, Людмила, Еліна, Юлія, Ельвіра, Рада, Лея, Лілія.

Чоловічі: Петро, Захар, Богдан, Гліб, Віктор, Максим, Степан, Дмитро.