Число імені 8 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 8

Імена з цифровим кодом 8 належать людям, що звикли мислити глобально. Їм не страшна відповідальність. У будь-який момент вони готові вступити в конкурентну боротьбу. Ігри без правил – це не їхня стихія, «вісімки» віддають перевагу чесним домовленостям і прозорим контактів. Через непередбачуваного характеру, честолюбства і широких поглядів таких людей можна називати творчими натурами. До вирішення проблем вони підходять нестандартно, з легкістю реалізуючи навіть найбожевільніші і новаторські ідеї.

Число імені 8: сильні сторони, покликання

Наявність вроджених лідерських якостей, добре розвинена інтуїція і високий інтелект забезпечують «восьмеркам» швидке просування по кар’єрних сходах. До підлеглим вони ставляться справедливо і з повагою, незалежно від посади. В більшості випадків передбачити плани і рішення людей, яким протегує число 8, неможливо, що дозволяє їм залишатися попереду будь-яких конкурентів.

Слабкі сторони

«Вісімки» не знають, що таке сумніви. Прагнучи досягти поставленої мети, вони готові йти по головах. Така поведінка може відштовхувати оточуючих, які сприймають людей з іменами під цифрою 8, виключно як диктаторів. У їх поведінці нерідко присутній непослідовність і надмірність, про яких вони можуть жалкувати згодом.

Відносини

«Вісімки» вибирають для себе партнерів з м’яким характером. Для них важливо, щоб обранець був утворений і цікавий. У числі їх друзів немає випадкових людей, тільки інтелектуально розвинені особистості з чіткою життєвою позицією. Люди, яким протегує це число, не терплять підлабузників і брехунів. Розвинене почуття такту і вроджене уміння знаходити компроміси сприяють створенню міцної і щасливої родини.

Знамениті люди з числом імені 8

Джинжер Роджерс, Пабло Пікассо, Барбра Стрейзанд, Елізабет Тейлор, Джим Беккер.

Імена з числом 8

Жіночі: Аліса, Айгуль, Белла, Галина, Катерина, Злата, Лариса, Лідія, Троянда, Елеонора.

Чоловічі: Арсеній, Єгор, Валерій, Назар, Роберт, Філіп, Ерік, Ельдар, Костянтин, Артемій.