Нумерологія номери телефону: значення, розшифровка, як розрахувати

Як казав великий Піфагор, числа володіють особливою енергією і наповнюють їй події і речі. Вони всюди – в паспортах, на картах і купюрах, на будинках і квартирах. І кожне з них несе в собі закодовану інформацію.

Як вибрати номер телефону по нумерології

Нумерологія номери говорить, що кожна цифра активує певні події в житті людини. Тому люди, які розбираються в ній, враховують це і намагаються підібрати для себе вдалі коди телефонів.

Нумерологія за номером телефону розповість, про що найбільше говорять за нього, які питання вирішують. Як часто він дзвонить і так далі. Тому при підборі треба враховувати, для чого він буде призначатися. Числа домашнього телефону, наприклад, повинні нести одну енергетику, а робітника — іншу.

Як обчислити значення свого телефонного номера

Значення номера телефону обчислити досить просто. Для цього треба скласти всі цифри, які йдуть після коду оператора мобільного зв’язку або коду міста до отримання простого числа.

Наприклад, номер мобільного телефону — 8(912)6780099.

8 і 912 відкидаються і складаються залишилися цифри: 6+7+8+0+0+9+9=39. Далі отримане число приводиться до простого 3+9=12, 1+2=3. Код цього номера вийшов 3.

Міський номер розраховується за таким же принципом: 8(2551)345670 не беруться в розрахунок числа 8 і 2551. 3+4+5+6+7=2+5=7.

Якщо з обчисленнями виникають труднощі, то можна скористатися нумерологічним безкоштовним онлайн розрахунком для телефонного номера.

Значення номера телефону

Є правило, яке не залежить від обчислення коду: якщо цифра повторюється в номері, то вона обов’язково буде впливати на людину. Її значення треба обов’язково розглядати, тому що іноді вона пересилює вплив коду.

Нумерологія і номер телефону може розшифрувати так, щоб знайти те значення, яке буде відповідати очікуванням. Наприклад, для бізнесмена відмінним кодом або повторюваним числом буде 1, а для творчої людини — 5. А якщо хто-то любить поговорити, то йому не слід мати більше однієї 7.

Тлумачення простих чисел

1 — число лідера, керівника, бізнесмена. Воно приносить успіх у професії, сприяє вирішенню ділових питань. Це щасливий номер для кар’єри.
Схиляє до змін, бурхливого життя.
Код несприятливий для любовних і командних відносин і там, де треба домовлятися.

2 — дуже гармонійне число, привабливе. Приносить щастя в любові! На цей номер частіше телефонують, ніж з нього.
код команди, співробітництва, відносин у всіх сферах. Дуже вдалий для фрілансерів, журналістів.

3 — дуже відповідний код для людей творчих професій. Це число наділяє господаря телефону дружелюбністю, активністю у спілкуванні. На такий номер практично не додзвониться — він весь час зайнятий.
Підходить він для сфери продажу товарів і послуг, туристичного бізнесу.

4 — код фінансової стабільності, дає внутрішню енергію, працездатність, дисциплінованість.
Розмови ведуться по ньому завжди по справі, чітко, без емоцій.
Принесе удачу в серйозних великих компаніях.

5 — код підходить для людей, які не люблять сидіти на одному місці. Добре з ним буде людям творчих, вільних професій. Дуже часто на нього приходять несподівані дзвінки.
Відмінно цей код покаже себе в ігровому бізнесі, нічних клубах, туристичних фірмах.

6 — щасливий телефонний номер для дому та сім’ї. Принесе щастя в особистому житті.
З цього телефону часто будуть говорити жінки.
Підійде він і для салонів краси, телефонів довіри.

7 — код для одинаків і тих, хто не любить порожніх розмов. Для самостійних і самодостатніх людей. В нумерології вважається, що власник такого телефону володіє хорошою інтуїцією.
Підходить він для установ мистецтв, церков, детективних агентств. Протипоказаний людям, що люблять поговорити.

8 — знак талановитих фінансистів. По нумерології, навіть в особистому користуванні, цей телефонний номер сприяє процвітанню свого господаря.
На нього часто телефонують шахраї.

9 — універсальний код, допоможе в будь-якій сфері життя. Особливо щасливим він буде для людей вільних, індивідуалістів, мандрівників.

майстер Значення чисел

Нумерологія телефонного номера розглядає не тільки прості числа, але і ті, які позначаються як майстер-числа: 11, 22, 33. Якщо в проміжному розрахунку коду випадає таке число, то його більше не спрощують.

11 — подвійне число. Подвійна енергія 1 і протилежна їй енергія 2 дає можливість бачити прихований сенс. Дуже сильна інтуїція — власник телефону може вгадати, хто телефонує, не дивлячись на дисплей.

22 — працює як 4, але в подвійному розмірі. У власника цього телефону відмінні організаторські здібності. Він веде за собою.

33 — це подвійна енергія 3 і 6. Господар кімнати буде мати дуже привабливою енергетикою і чарівністю. Добре цей код буде працювати у великих сім’ях з дітьми.