Число імені розрахувати онлайн: секрет розрахунку від нумеролога

Про вплив чисел на долю людини відомо з давніх пір. У часи Древньої Греції Піфагором було створено окреме вчення, метою якого було досягнення гармонії і досконалості через таємницю цифр імені і дати народження. Великий математик був упевнений, що числовий вираз має все, що нас оточує. Саме завдяки Піфагору була створена наука про числа, пізніше отримала назву «Нумерологія». З її допомогою ми отримуємо можливість зазирнути всередину людини, розкрити основні віхи його долі і допомогти йому у прийнятті рішень.

Особливості розрахунку числа імені, прізвища та по батькові

Ім’я, прізвище і по батькові людини приховує в собі певний сенс і енергетичну вібрацію, які потрібно лише правильно перевести в числове значення. Для виконання розрахунків в нумерології використовується найпростіша таблиця, в якій А – 1, Б – 2, В – 3 і т. д. Отримані числа складаються між собою.

Наприклад, для розрахунку числа ім’я Світлана, потрібно скласти: 1 + 3 + 6 + 2 + 4 + 1 + 6 + 1 = 24. Двозначна цифра 24, також підсумовується: 2+4, у результаті отримуємо число імені 6, значення якого можна подивитися у спеціальних нумерологічних характеристиках. Таким же чином, обчислюємо числа прізвища та по батькові.

Існує ще один більш простий спосіб розрахунку числа імені. Він полягає у підрахунку кількості букв в імені, прізвища або по батькові людини, двозначні цифри також складаються між собою. Цей спосіб використовується рідко і тільки для отримання загального уявлення про особистість людини та особливості його характеру, так як для складання детальної карти долі він є недостатньо інформативним.

Але найважливіше правило при розрахунку числа імені, це те, що не слід вважати, складаючи ім’я, прізвище та по батькові. Що вам дасть таке число? Ні, воно в деякій мірі буде відображати ваші якості, але швидше за все не точно. Ви зможете підібрати собі майку якщо замість довжини і обхвату вам скажуть суму цих двох чисел? Знаючи вагу і зріст людини, ви зможете отримати уявлення про його комплекції, а що вам дасть сума цих двох параметрів?

Як число імені впливає на долю

Число імені здатне розповісти все про людину: його здібностях, талантах, природних задатках, прагненнях і характер. Воно допомагає приймати рішення у складних життєвих ситуаціях і розповідає про те, до якого виду діяльності найбільше розташований осіб.

Як відомо, хто народжений для живопису, буде сам не свій, поки не візьме в руки пензель і фарби, інакше будуть скрізь ввижатися фігури з каменю або дерева, а третій-у що б не стало повинен співати. У кожного з нас є своє внутрішнє потяг, який рано чи пізно проявиться. А таємне число імені допоможе поглянути в потрібному напрямі і почати займатися улюбленою справою.

Різні імена здатні по-різному впливати на людину і її долю. Вони роблять більш вираженими або навпаки прихованими особливості характеру та окремі риси особистості. І якщо вас щось не влаштовує і хочеться кардинально змінити своє життя, можливо вам варто задуматися про зміну імені.

Зменшувальні імена

Найбільш важливим і значущим є повне ім’я людини, яку обрали батьки. Однак, не варто забувати, що особлива енергетика і вібрації числового коду здатні по-різному впливати на своїх підопічних.

Досить часто людина асоціює себе з іншим ім’ям, більш коротким, зменшувальним, пестливим, зміненим або навіть прізвиськом. Людина на стільки вживається в роль цього імені, що сам не помічає, як змінюється його характер. Якщо ім’я дане вам при народженні не відображає вашої натури, спробуйте порахувати кількість за формою імені, на яку найчастіше відгукуєтеся. В колі близьких найчастіше застосовуються зменшувальні і пестливі імена, а відтак вони можуть розповісти про приховані здібності, захованих глибоко в підсвідомість прагненнях і таланти.

Вплив числа прізвища

Прізвище є основним елементом, який пов’язує людину з навколишнім його світом і всесвіту. Професійні нумерології впевнені, що число прізвища справляє сильний вплив на долю свого власника, визначаючи основні риси його характеру і найбільш значущі життєві події.

Всередині прізвища ховається досвід, накопичений поколіннями предків. Це свого роду комп’ютерна програма з заплутаним і складним кодом, прочитати і розшифрувати який здатні одиниці.

Вплив по батькові

Число по батькові у нумерології – це досить специфічний показник. На відміну від будь-яких інших цифр в нумерології код по батькові розкриває здібності та потенціал, передані людині у спадок. У більшості випадків вплив числа по батькові на долю зводиться до нуля, проявляючись лише в особливо складних ситуаціях.

Нумерологи радять не нехтувати розрахунком цього коду, так як він може розповісти про відповідальність дітей за помилки своїх батьків. Така відповідальність зустрічається дуже рідко, але від її появи ніхто не застрахований.

Калькулятор

Ще кілька років тому всі розрахунки, в тому числі нумерологічні, проводилися по-старому, за допомогою ручки і аркуша паперу. З появою сучасних технологій ситуація змінилася. Сьогодні існують спеціальні онлайн – калькулятори, які дозволяють складати числову карту долю за лічені хвилини.

Просто введіть в поле нижче Ім’я, прізвище або по батькові(але тільки не все відразу), в залежності від того, яке число ви хочете отримати.

Ім’я
Результат

Нумерологія прізвища

Числовий код прізвища — це досить спірне параметр, так як людина за своє життя може неодноразово змінити її. Особливо це стосується жінок, які беруть прізвище чоловіка після реєстрації шлюбу. З цієї причини фахівці рекомендують використовувати для розрахунків ту прізвище, яку ви носите в даний час. Для отримання числового коду можна скористатися спеціальним онлайн калькулятором або скласти прості числа на папері, орієнтуючись на числову таблицю. Результати можна побачити нижче.

«1» — з давніх пір одиниця уособлює успіх і цілеспрямованість. Її носії відрізняються міцними зв’язками з сім’єю. Для таких людей близькі за будь-яких життєвих обставин залишаються на першому місці. Дуже часто професійна діяльність одиниць пов’язана з фамільним бізнесом.

«2» — двійки в нумерології прізвища відрізняються чутливістю і романтичним сприйняттям світу. Вони рідко йдуть на конфлікт з родичами та друзями, намагаючись зберегти мир за будь-яку ціну.

«3» — носії прізвища з цим числовим кодом відрізняються амбітністю, запальністю і схильністю до необдуманих вчинків. Як правило, їм вдається реалізовувати свої здібності лише в пріоритетних для сім’ї напрямках діяльності.

«4» — консервативні четвірки неохоче погоджуються на будь-які зміни в житті. Спочатку вони налаштовані на хвилю сім’ї, однак, у складних ситуаціях можуть піти проти інтересів близьких, вважаючи, що мета виправдовує засоби.

«5» — володарі прізвища з числовим кодом 5 чудово контролюють свій фізичний і психологічний стан. Вони твердо переконані у своєму праві на місце під сонцем і завжди прагнуть більшого.

«6» — люди, чий родової код дорівнює шістці, є вкрай суперечливими натурами. Їм у спадок передається рівна схильність до хорошого і поганого, тому жорстокість у них може переходити в сентиментальність, а співчуття змінюватися озлобленістю на весь світ.

«7» — фамільна сімка таїть в собі міцні сімейні зв’язки, підкріплені певною сполучною ідеєю. Незначні відхилення в ту або іншу сторону, не означають відмови від мети, яка рано чи пізно, завдяки родовому завзятості, буде досягнута.

«8» — характерними рисами вісімки є загострене почуття справедливості, широта душі і сумлінність. В основі процвітання прізвища лежить довгий і наполеглива праця.

«9» — носії прізвища з числовим кодом під номером дев’ять володіють масою самих різних талантів. Для сім’ї характерна абсолютна взаємна підтримка і безумовна допомогу на тлі яскраво вираженої індивідуальності кожного члена роду.

Значення числа імені

В давнину іменах людей надавалося набагато більше значення, ніж зараз. Це пов’язано з тим, що ім’я при народженні ніколи не давалася випадково – його обирали у відповідності з датою народження і навіть часом доби, що дозволяло наповнювати його особливим, сакральним сенсом. Сьогодні ж ситуація змінилася, людини при народженні називають практично навмання, з-за чого виникають ситуації, коли ім’я не відповідає характеру свого власника.

Число імені 1

Одиниця, як число імені, наділяє людину великодушністю, чітким баченням мети і почуттям відповідальності за свої вчинки. Такі люди успішні, от тільки все, чого вони досягли – не впало їм з неба, а було зароблене власною працею і завзятістю.

детальніше про число імені 1…

Число імені 2

Енергетичні потоки двійок підсилюють в людях емоційність і чуттєвість. «Двійки» відрізняються високою гнучкістю і адаптивністю, вони з легкістю підлаштовується під будь-які життєві зміни і знаходячи вихід навіть із найскладніших життєвих ситуацій.

детальніше про число імені 2…

Число імені 3

Цей числовий код наділяє своїх підопічних різноманітними талантами і оптимістичним сприйняттям дійсності. Про таких людей кажуть, що вони щасливчики за життя. Вони товариські і відкриті, завжди готові допомогти словом і ділом.

детальніше про число імені 3…

Число імені 4

Ця цифра має досить специфічною енергетикою, наділяючи ім’я підвищеною підозрілістю, недовірою й обережністю. Надмірна внутрішня незалежність не дозволяє таким людям слідувати загальноприйнятим канонам і правилам, перетворюючи їх з часом у цих бунтарів.

детальніше про число імені 4…

Число імені 5

Цей числовий код сприятливо впливає на будь-яку людину, наділяючи його товариськістю, життєлюбством і рухливістю. Про таких людей кажуть, що вони не здатні сидіти на одному місці. Вони володіють живим, вивертким розумом, який дозволяє виходити «сухим» із будь-якої ситуації.

детальніше про число імені 5…

Число імені 6

Шістка здатна посилювати творчі здібності та любов до прекрасного. Люди з такими іменами здатні здобути популярність і успіх в кіно, танцях і музиці.

детальніше про число імені 6…

Число імені 7

Сімка, як число імені, здатна посилювати позитивні якості чисел долі і серця. Такі люди милі і приємні в спілкуванні, володіють чудовою інтуїцією і уявою.

детальніше про число імені 7…

Число імені 8

Це число нерозривно пов’язане з кармою і кармічними боргами. Тому власники імені з таким цифровим кодом володіють внутрішньою мудрістю і стійкістю, які дозволяють їм досягати успіху практично в будь-яких починаннях.

детальніше про число імені 8…

Число імені 9

Це число в нумерології наділяє своїх носіїв силою волі, рішучість і здатність протистояти будь-яким життєвим труднощам. Такі люди постійно перебувають у русі, дуже часто з них виходять чудові політики і адміністратори.

детальніше про число імені 9…

Багато людей сприймають нумерологію як захоплюючу гру або розвага. Ми ж сприймаємо нумерологію як серйозну науку, яка дозволяє людям зрозуміти себе і змінити свою долю. Про сакральної таємниці цифр людству відомо з глибокої давнини.

Числа і числові коди, є універсальною мовою, зрозуміти який ми намагаємося разом з вами, велике спасибі за увагу, якщо вам є що доповнити або ви не згодні з прочитаним, напишіть про це в коментарі, поділіться своєю думкою.