Нумерологія назви фірми розрахувати онлайн – бізнес нумерологія

Нумерологія відіграє важливу роль не тільки у визначенні долі людини, але і в мірі спроможності бізнесу. Плануючи запуск роботи компанії, варто ретельно вибирати її назву, а також дату початку її діяльності. Найменування фірми дійсно грає роль не тільки з точки зору маркетингу, але і з точки зору нумерології. Звернення до езотеричного вчення про магію чисел здатне дати успішний старт нового проекту. Тому при наявності декількох ідей для назви компанії слід прорахувати число кожного імені по-окремо. Це дозволить зрозуміти, яка з них принесе бренду найбільшу удачу.

Нумерологія назви фірми. Визначення характеру та напрямки фірми

Число, яке виходить при додаванні всіх букв, що входять у назву компанії, обов’язково допоможе її розвитку в конкретній області. В залежності від того виходить при розрахунках 3 або 7, найменування підходить для різних сфер: одне для фірми з організації свят, інше для комерційних музеїв.

Голосні і приголосні

Сума голосних в назві – серце фірми. Творчий потенціал і привабливий вигляд бізнесу створюють саме ці літери. Приголосні – відображення компанії у свідомості споживачів.

Той, хто придумав назву для напоїв «Кола-Кола» був знайомий з законами цифрових вібрацій. В найменуванні фірми присутній баланс голосних і приголосних, що дозволяє власникам створити бажаний образ продукту для покупців. Тобто всі рекламні ходи сприймаються дуже добре і завжди окупаються. Всього в назві вісім букв. 8 – грошовий магніт, сприяє зростанню компаній до величезних масштабів.

Розрахунок числа фірми по нумерології

Для визначення числа назви бізнесу можна скористатися стандартною таблицею, в якій кожній букві відповідає певна цифра:

1 – А, І, С, Ъ

2 – Б, Ї, Т, И

3 – В, К, У, Ь

4 – Р, Л, Ф, Е

5 – Д, М, Х, Ю

6 – Е, Н, Ц, Я

7 – Е, О, Ч

8 – Ж, П, Ш

9 – З, Р, Щ

Для розрахунку числа фірми необхідно скласти числові еквіваленти всіх букв, що містяться в її назві. Наприклад, для відомого постачальника стільникових послуг компанії МегаФон розрахунки будуть виглядати наступним чином:

5+6+4+1+4+7+6=33 (або 3+3=6).

Число 6 – надзвичайно сприятливо для бізнесу, символ успіху і процвітання.

Розрахувати число фірми можна в нашому онлайн калькуляторі абсолютно безкоштовно. Заповнюйте тільки те поле, по якому вам потрібен розрахунок. Якщо вам потрібно розрахувати число бізнесу по найменуванню, то заповніть найменування, залишивши порожнім дату заснування, якщо ж вам потрібно розрахувати дату, то заповніть дату заснування, залишивши найменування порожнім.

Назва фірми
Дата заснування
Результат

Нумерологія бізнесу: цифра 1

Одиниця – відмінний знак для бізнесу в сфері піару та реклами. Символ першості дарує фірмі потенціал завжди видавати найсвіжіші ідеї на ринку і бути попереду конкурентів, випереджаючи їх на кілька кроків.

Нумерологія бізнесу: цифра 2

Двійка – ідеал для компаній, цільова аудиторія яких – діти. Це можуть бути секції, розвиваючі гуртки, курси, клуби за інтересами, навіть приватні дитячі сади. Хлопці полюблять місце, назва якого знаходиться у владі цієї цифри. Вони будуть з радістю ходити на заняття, а значить – їх батьки будуть задоволені. Сарафанне радіо приверне нових клієнтів.

Нумерологія бізнесу: цифра 3

Тройка – сімейна цифра. Підходить для фірм, що спеціалізуються на організації дозвілля для людей різного віку, наприклад, для аквапарків або будинків культури. Допоможе у розвитку бізнесу, створеного членами однієї сім’ї. При цьому профіль організації вже не важливий.

Нумерологія бізнесу: цифра 4

Четвірка – цифра, відповідна компаніям з серйозними цілями і завданнями. Вона сприяє успіху масштабних підприємств: індустріальних або будівельних корпорацій. Четвірка відмінно притягує гроші, але для цього необхідно багато працювати і присвячувати майже 24 години на добу своїй справі.

Нумерологія бізнесу: цифра 5

П’ятірка – цифра, сприятлива для тих, хто бажає створити успішну фірму, що надає послуги для організації відпочинку. Тобто для туристичних фірм. Також сприяє процвітанню фітнес клубів. В принципі підійде для будь-якого бізнесу, власник якого вважає своїм головним завданням забезпечення клієнтів відмінними послугами, що дозволяють їм розслабитися.

Нумерологія бізнесу: цифра 6

Шістка – цифра, що перебуває під впливом планети Венера. Підходить для закладів, які працюють в індустрії краси: магазинів одягу, взуття, клінік з надання косметичних послуг, манікюрних салонів, перукарень і т. д. Жінки довіряють співробітникам таких фірм і хочуть повертатися до майстрів знову і знову.

Нумерологія бізнесу: цифра 7

Сімка – цифра, покровительствують дорогих товарів. Підійде для антикварних магазинів, картинних галерей. Також сприятливо вплине на продажі парфумерії, преміальної косметики та одягу. Цифра в більшій мірі допомагає бізнесменам віку 45+.

Нумерологія бізнесу: цифра 8

Вісімка – цифра-магніт для фінансового благополуччя. Принесе процвітання банкам, юридичним конторам і фірмам, що спеціалізуються на продажу нерухомості. Може допомогти в продажах ріелторських контор.

Нумерологія бізнесу: цифра 9

Дев’ятка – цифра, привносящая атмосферу гармонії. З-за цього найбільше підходить медичним установам. У такі місця люди традиційно йдуть неохоче і з почуттям тривоги. Назва, дає нумерологічну дев’ятку, заспокоїть їх і залишить задоволеними.

Нумерологія для бізнесу за датою початку діяльності (Доля компанії)

Якщо число назви підкаже, чи зможе фірма стати успішною в якійсь галузі, то число, місяць і рік її освіти визначать, що чекає її в майбутньому. Дата заснування компанії важлива так само, як число народження людини, адже вона теж визначає долю. Для того, щоб дізнатися, коли краще реєструвати компанію, потрібно скласти всі цифри до планованої дати. Один з яскравих прикладів – Apple. Офіційна дата заснування – 1 квітня 1976 року. Відповідно число фірми дорівнює 1. Це потужна цифра, гарант успіху. Є й інші вдалі цифри, наприклад, 3, 4, 6 і 7. Найризикованіше – 5, так як є шанс втратити всі активи.

Нумерологія назви фірми

Кількість підстави визначає динаміку злетів і падінь фірми:

  • Одиниця – плавний розвиток без відчутних простоїв.
  • Двійка – багато залежить від керівництва. При хорошому управлінні чекає процвітання, при поганому – банкрутство.
  • Тройка – багато несподіваних поворотів. Компанія буде притягувати професіоналів, здатних упоратися з непередбачуваними ситуаціями. Це врятує бізнес.
  • Четвірка – стабільність. Доходи дійдуть до певного максимуму і залишаться постійними.
  • П’ятірка – величезні ризики. Є два варіанти: величезний успіх або швидкий провал.
  • Шістка – ще один гарант стабільності. Власник компанії буде завжди мати прибуток.
  • Сімка – коливання попиту. В основному продукція компанії буде затребувана клієнтами. Невеликі спади в рівні продажів легко долаються за допомогою активних рекламних компаній.
  • Вісімка – хвилеподібний успіх. Періодично організація буде виходити на новий рівень, розширюючи свою базу споживачів.
  • Дев’ятка – баланс. Фірмам рекомендується багато вкладати в свої продукти і просування, щоб отримувати великий прибуток. Чим більше вкладення, тим значніше віддача.

Таким чином, кожній людині, яка хоче відкрити бізнес, рекомендується подбати про те, щоб назва фірми було не тільки милозвучною, але ще і мало правильний підтекст згідно з нумерологією. Від цього залежатиме те, чи зможе нова компанія успішно існувати у своїй ніші. А також підприємцям варто грамотно вибрати дату відкриття закладу, так як це вплине на подальший розвиток фірми і її процвітання.

Оригинальный текст: