Число імені 1 (Нумерологія): Що особливого в людях з числом 1

Люди з числом імені 1 – це енергійні, цілеспрямовані і життєрадісні натури. Як правило, вони легко досягають поставлених цілей, що незмінно викликає заздрість у оточуючих. Саме «Одиниці» прокладають дороги через тернисті гаї, за яким слідом за ними підуть тисячі послідовників. Їх головна риса – це сміливість і не згасає оптимізм. Будь-які спроби зовнішнього впливу на таких людей, замасковані під благі наміри, закінчуються масштабним бунтом. Обійти їх передбачливий розум і інтуїцію можуть тільки самі близькі люди.

Число імені 1: сильні сторони, покликання

Одиниці природжені лідери. Їм немає рівних в навчанні, роботі та творчості. Розвинені логічні навички і тверезий погляд на життя робить їх успішними бізнесменами, юристами, фінансистами. Дуже часто серед «одиниць» народжуються авантюристи, з легкістю захоплюються новими ідеями і як не дивно, успішно втілюють їх у життя. Вони не бояться труднощів і ризику: навіть найвідчайдушніші і новаторські ідеї з часом мають всі шанси перетворитися на робочий проект.

Слабкі сторони

«одиниць» характерний перекіс у відношенні до оточуючих. Вони не вміють розслаблятися і відпочивати. Серед слабких сторін також можна відзначити невміння і навіть не бажання чути інших. Найчастіше егоїзм грає з власниками таких імен жорстку жарт, залишаючи їх самотніми протягом усього життя. А надмірне зарозумілість руйнує будь-які плани. Нерідко носіїв імені числа 1 називають диктаторами і самодурами.

Відносини

Носії «одиниці» вкрай суперечливі натури. З одного боку, вони легко сходяться з людьми, а з іншого – рідко кого підпускають до себе надто близько. Нумерологи радять їм навчитися взаємодіяти з навколишнім світом і з тими, хто знаходиться поруч, особливо це стосується друзів і родичів. Харизматичний характер «одиниць» здатний залучати оточуючих, викликаючи у них незмінну симпатію.

Знамениті люди з числом імені 1

Олександр Македонський, Фридерик Шопен, Олександр Дюма, Гете, Томас Мор, Едгар Элан По, Михайло Горбачов, Стінг, Джордж Вашингтон.

Імена з числом 1

Жіночі: Алла, Альона, Олександра, Олена, Оксана, Єва, Віра, Ольга, Тамара, Софія.

Чоловічі: Григорій, Болеслав, Денис, Макар, Євген, Станіслав, Роман, Сергій, Фелікс.