Число прізвища в нумерології, чи Варто міняти прізвище?

Прізвище людини – джерело родової інформації. Вона передається з покоління в покоління, від батьків дітям. Це сполучна ланка особистості і Всесвіту. Її значення впливає на долю, характер і звички людини. Напевно, ви помічали тенденцію до схожості людей з однаковими прізвищами. Навіть наше ДНК залежить від родової пам’яті.

Далі розглянемо поняття числа прізвища, навчимося його обчислювати, а також спробуємо відповісти на питання, яке хвилює жінок: «Як зміна прізвища може вплинути на долю?»

Число прізвища в нумерології

Отже, наука нумерологія розглядає поняття числа прізвища. Воно вважається доленосним. Несе безліч інформації: від рис характеру людини, здібностей, закладених природою, до даних про сім’ї. Це основний параметр, який показує особливості психологічної спадковості особистості. Не даремно існує фраза: «На роду написано».

При цьому не варто сприймати все буквально. Значення нумерологічного числа прізвища не заганяє нас в рамки, а лише спрямовує. Показує, на що варто звернути особливу увагу. Це стосується різних сторін життя людини: здоров’я, успішність, відношення до сім’ї, грошей, а також природних здібностей і талантів. Значення числа прізвища – цінний покажчик, який допомагає вибрати правильну дорогу, і не збитися з шляху.

Як розрахувати кількість прізвища?

Розрахунок дає нам можливість краще пізнати себе і всі ті якості, які згадувалися вище. Також, до чисел варто вдаватися, коли сумніваєшся, чи міняти прізвище.

Отже, нам допоможуть прості числа від 1 до 9. Щоб розрахувати ваше число онлайн, скористайтеся наступними рекомендаціями.

 1. Напишіть свою справжню чи потенційну прізвище на листочку.
 2. Скористайтесь таблицею, и «присвойте» каждой букве свою цифру.
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  А Б В Г Д Е Ё Ж З
  И Й К Л М Н О П Р
  С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
  Ъ Ы Ь Э Ю Я
 3. Приплюсуйте всі цифри, які отримали, і зведіть їх однозначне число.
 4. Підсумкове значення і буде вашим фамільним числом.
 5. Знайдіть його в наступному розділі, і зробіть висновки.

Розглянемо конкретний приклад

Відповідність:

А н і к і н а

1 6 1 3 1 6 1

Плюсуємо: 1+6+1+3+1+6+1 = 19

Складаємо: 1+9 = 10; 1+0=1.

1 – нумерологічний код нашої прізвища.

Пам’ятаєте! Ви маєте безпосередній вплив на свою долю, завжди можете змінити хід подій. Не робіть акцент на недоліки, а прагніть до досконалості.

Значення числа прізвища

Один. Говорить про нездатність бути на самоті. Одинички – командні гравці. Таким людям необхідна споріднена душа. Сім’я посідає важливе місце у житті. Важливо знайти близьку по духу людину, щоб з’єднати з ним своє подальше життя.

Два. Двійки відрізняються самостійністю і волелюбністю. Кожен вибір – це відповідальний крок, який вони звалюють на свої плечі. Рада носіям цього числа: вірте в свої сили, і чітко дотримуйтесь власним принципам.

Три. Ця цифра тягне за собою життєві перешкоди, а також випробування. Її власники ведуть постійну боротьбу, пливуть проти течії складних життєвих обставин. Це зміцнює їх, робить переможцями у всьому.

Чотири. Прізвища четвірок – вдалі. Їх носіїв захищають вищі сили. Це дає можливість для самореалізації та постійного самовдосконалення. Їм не варто боятися життєвих труднощів. Кожна досконала помилка швидко виправляється, і все знову стає на свої місця.

П’ять. Такі люди чинять, як вважають за потрібне. Мають повну свободу дій у прийнятті тих чи інших рішень. Здійснюючи добрі вчинки, п’ятірки піднімаються на новий щабель у духовному розвитку. Погані – тягнуть за собою гординю і падіння особистісних цінностей.

Шість. Представники цифри 6 мають велику удачу. Вважається, що вони перебувають під потужним захистом своїх предків. Згадайте, як часто вам невимовно пощастило? Всі біди і хвороби обходять вас стороною, а гроші даються легко. Порада: дякуйте долю за кожен новий подарунок згори.

Сім. Ерудовані люди, які вміють логічно мислити, робити висновки. Вони потребують постійного підживлення розуму, а також люблять проявляти свій інтелект у різних сферах. Рекомендуємо вам трохи відійти від постійної «битви умів», адже деякі речі допоможе пізнати тільки віра.

Вісім. Кількість прізвища 8 говорить про необхідність відповідального прийняття рішень. Перед вісімками буде з’являтися безліч дверей. І тільки свідомий вибір дає можливість відкрити правильні, потрапивши в необхідний простір.

Дев’ять. Вважається кодом необхідності змінюватися в кращу сторону. Проходячи життєві випробування, ці люди перетворюються, стають сильнішими. Не варто намагатися уникнути труднощів, адже фатум завжди бере верх над ситуацією.

Традиція зміни прізвища

Багато століть тому люди давали один одному своєрідні прізвиська. Це допомагало розрізняти власників однакових імен. В основному, ці приставки відображали рід занять, особливості зовнішнього вигляду, а також фізичні недоліки. Наприклад: коваль, коваль, стрілець, задирака, заїка, кульгавий.

Виходячи заміж, жінки отримували щось подібне. Їм присвоєні імена мужів: Алевтина Федотова (дружина Федота), Ярослава Степанова (дружина Степана). Якщо чоловік був відомий більше під своїм прізвиськом, жінок називали відповідно. Наприклад: Марія Кузнєцова (дружина коваля), Катерина Заїкіна (дружина заїки). Заміжжя означало перехід до іншого роду. Тепер дружина повністю належала чоловікові.

Сини отримували «назви» батьків у разі, коли йшли по їх стопах. Ще один варіант – присвоєння назви в честь папи. З часом ця традиція увійшла в повсякденне життя. Так з’явилися прізвища.

В 21 столітті спостерігається тенденція зміни прізвищ. Адже правда, нелегко живеться Гея або Задову. Цікаво, що такі зміни несуть також зміни долі.

Ченці відрікаються від колишніх імен і прізвищ, нарікаючи себе на честь святих. Таким чином, вони починають нове життя, прагнучи в усьому бути схожими на своїх кумирів.

Письменники, художники, артисти – багато діячів мистецтва беруть собі псевдоніми. Максим Горький (Пєшков), Андрій Білий (Борис Бугаєв), Павло Безпощадний (Іванов) і багато інших. Всі вони вирішили вплинути на перебіг долі, змінивши лише кілька літер своїх паспортних даних… Чи варто міняти прізвище? У наш час молоді дівчата після заміжжя мають вибір: залишати своє або змінювати прізвище. Часто чоловіки сприймають відмову як особисту образу. Для багатьох цей факт надто важливий, доходить навіть до скандалів та сварок. Отже, чи варто робити такий відповідальний крок?

Прийнявши пропозицію руки, жінка повністю віддається почуттям до свого нареченого. Це означає, що таке явище, як зміна прізвища, не повинно його бентежити. Якщо так важливо для обранця, варто його підтримати. Так, ви побачите подяку в його сяючих очах. Чи це справжнє щастя?

Знову ж таки, можна вдатися до нумерології. Дуже добре, якщо фамільний код нинішнього та майбутнього прізвища збіглися. Якщо вам більше подобається рідне значення числа прізвища, не засмучуйтеся. Адже цю інформацію закладено в ДНК, вона передавалася вам століттями. Тепер ви матимете подвійну вигоду: до ваших рис характеру додасться ще ряд якостей партнера.

Отже, прізвище – не лише набір літер. Це носій родової інформації, який впливає життя. Кожна має своє числове значення і розглядається в нумерології. Завдяки нашому сайту, ви можете безкоштовно визначити свою кількість прізвища онлайн. Сподіваємося, нам вдалося підтримати вас у прийнятті важливого рішення щодо зміни паспортних даних після весілля!