Число долі 9 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Числом долі 9 в нумерології управляє Нептун. Дев’ятки мають хороший життєвий потенціал, вони сильні, багаті, успішні. Нерідко домагаються успіху, високого положення в суспільстві, слави. При всій своїй практичності, люблять мріяти. Будучи романтиками, люди з числом долі 9, часто закохуються. Після розриву відносин довго не страждають, швидко знаходять нові захоплення.

Відрізняються високим рівнем розумових здібностей. Мають бойову вдачу, дають відсіч усім труднощів і випробувань долі. Завдяки такій незворушною стійкості, завжди доводять до кінця розпочате. Знаходять щастя в підпорядкуванні людей, люблять брати верх над ситуацією. Користуються повагою людей.

Дев’ятки володіють великим сексуальним потенціалом, але не вміють виявляти своїх почуттів. Не дозволяють собі проявляти бажання. Замість того щоб задовольнити свої потреби, можуть зневіритися. Лідери за життя, не є першими в сексуальних відносинах. Іноді здається, що вони взагалі не мають сексуального потягу до партнера, але це не так. Проявивши емоції, вони бояться втратити гідність. Володарі числа долі 9 – глибокі особистості, які вміють віддано дружити.

Приклад дев’ятки серед знаменитих людей – легендарний актор Патрік Суейзі. Народився 18 серпня 1952 року. На його прикладі ми переконуємося під вплив чисел на долю. Число долі 9 принесло йому славу, успіх. Він був мрійливим і романтичним героєм, який підкоряв серця жінок. Цікавий факт з біографії: в дитинстві його нерідко ображали однолітки. З часом він зрозумів, що далі не може так тривати, почав займатися кунг-фу. Після цього давав відсіч кожному кривдникові, умів постояти за себе. Це говорить про вміння протистояти труднощам, яке так властиво дев’ятках.

Число долі 9 жінка

Жінки з числом долі 9 неординарні, цікаві. Вони динамічні, завжди знаходяться в русі, не терплять одноманітності. Творчий потенціал виливають у незвичайні задуми. Їх коло спілкування – освічені інтелігентні особистості, які розбираються в літературі, мистецтві, філософії. Люблять всебічно розвиватися, ходити в театри, на виставки, концерти.

Завжди прагнуть до досконалості свого зовнішнього вигляду, а також намагаються змінити декорації навколо себе. Часто ведуть неформальний спосіб життя, без зобов’язань і претензій на власну персону. Люблять великі компанії. Таких жінок треба любити безумовно, з усіма перевагами та недоліками. По-справжньому сильний союз можливий з партнером, який забезпечить їх комфортом, буде цінувати її індивідуальність і свободу.

Число долі 9 чоловік

Це ерудовані, розвинені чоловіки-романтики. Вони відкриті до всього нового. По відношенню до людей – відверті і щирі. Такі чоловіки мають свою парадигму світосприйняття, живуть за своїми законами. Розбіжність у переконаннях може стати серйозною причиною для розриву відносин.

До любові ставляться не як до емоції, завжди думають і обирають головою, а не серцем. Для них важлива особиста свобода. Секс сприймають як фізичну сторону інтелектуальних відносин людей різної статі. Часто знаходять любов у подорожах. Любовні стосунки з дев’яткою можуть бути яскравими, схожими на кадри з фільму.