Число долі 1 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Числом 1 керує Сонце. Люди з числом долі 1 амбітні, завжди прагнуть бути лідерами, мати успішну кар’єру. Цілеспрямованість допомагає долати виклики долі. Внутрішня енергія, наполегливість, впевненість в собі, оптимізм – ці риси описують одиниць. Головне для них – амбіції, які іноді переростають в бажання йти по головах. Активно проявляють свій гострий розум, винахідливість, розвиваючи всі нові здібності.

Ці особистості не романтичні, їх життям керує прагматизм. Захоплення протилежною статтю часто переростають у бажання самоствердитися. Партнер по життю повинен бути веденим, підкорятися, завжди рахуватися з думкою одиниці. Якщо чоловік буде проявляти розуміння і повагу, не пригнічувати яскраву індивідуальність людини, народженої під числом 1, шлюб складеться вдало.

З недоліків – надмірне бажання бути першим. Це і є життєвою метою. Часто такі люди бувають нерозсудливими, занадто гордими, не рахуються з думкою оточуючих, дбають тільки про своє благо. Також, можуть бути жорстокими і недбалими до почуттів близьких.

При цьому число долі 1 у нумерології – одне з найбільш вдалих. Люди, народжені під впливом Сонця, часто стають видатними особистостями. Творчі здібності виділяють їх з натовпу. Розглянемо приклад відомого державного і громадського діяча Михайла Горбачова. Народжений 02.03.1931 року, він був яскравим представником числа долі 1. Якщо порівняти всі характеристики, представлені вище, з життям політика, переконуємося в істинності наших тверджень. Він був лідером, який намагався реформувати всю систему в часи «перебудови». Його життєві амбіції дали багато плодів. Один з головних – відмова від ідеології комунізму в СРСР.

Число долі 1 жінка

Жінки, народжені під числом долі 1, мають сильний характер, вони впевнені в собі. Якщо жінка не працює, вона віддає всі сили на побудову домашнього комфорту, для розвитку сім’ї та теплого мікроклімату в стосунках. Може займатися благодійністю, брати участь в соціальних проектах. На роботі проявляє себе цінним кадром. Займає керівне становище, в усьому любить систематичність і порядок.

У відносинах жінки-одиниці самі вибирають собі партнера. Вони уперті, люблять підкоряти. При цьому не цінують чоловіків, які у всьому кориться, йдуть на поводу. Таких завжди цікаво завойовувати. Незважаючи на всі лідерські якості, часто потребують турботи, любові і ласки.

Число долі 1 чоловік

Чоловіки з числом долі 1 енергійні й наполегливі. Вони незалежні, люблять свободу у стосунках. Користуються популярністю у протилежної статі, завдяки своїй цілеспрямованості та впевненості в собі. У скрутну хвилину завжди поставлять мужнє плече. Такі чоловіки закохуються, часто змінюють об’єкти бажання. Люблять вирішувати все самостійно, ігноруючи навіть думка коханої людини. Темпераментний Характер, гарячий. Похвала, увага до їх персони допоможуть завоювати таких особистостей.

При побудові кар’єри, часто займають високі посади, добре проявляють себе в політиці. Часто їх турбує рівень життя бідних. Якщо стають бізнесменами, то знаходять успіх у цій сфері до 35 років.