Число долі 8 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 8 знаходиться під заступництвом планети Уран. Характеризує сильних, цілеспрямованих, вольових особистостей. Вони успішні, досягають вершин у кар’єрі, часом навіть жорсткими шляхами. Число долі 8 вважається непередбачуваним в нумерології. Люди з числом долі 8 бувають мінливими. Можуть змінювати настрій по кілька разів в день. Будучи максималістами, домагаються успіхів у фінансовому плані, працьовиті. Якщо не домагаються чогось, впадають у депресію, так як стан «по середині» їх не влаштовує.

Число 8 дає своїм власникам сильний характер, здатність віддано любити і розуміти інших. Свої почуття воліють висловлювати діями. Такі люди готові жертвувати собою на благо оточуючих, багато цим користуються. Зазвичай, віддають більше, ніж отримують взамін. Їх привабливість і магнетизм притягує протилежну стать. Мають велику статеву активність, яка поєднує фізичну і духовну прив’язаність до об’єкта бажання.

Недоліки: дуже важко переносять зради. Можуть бути мстивими. Мінливий настрій переходить від радості до емоційної пригніченості. В прийняття рішень не вистачає віри в себе, рівноваги. Бувають скритними, не показують те, що відчувають насправді. Сьогодні добрі, ласкаві, турботливі, завтра можуть стати егоїстичними і жорстокими.

Відомі люди, народжені під числом долі 8: Пабло Пікассо, Барбра Стрейзанд, Елізабет Тейлор, Джим Беккер.

Число долі 8 жінка

Жінки з числом долі 8 самовпевнені, владні, вольові. Але, в глибині душі ховаються м’які, ранимі натури, які потребують любові і ласки. За зовнішньою стриманістю приховують свою природну сексуальність. Якщо по відношенню до сторонніх і можуть проявляти егоїзм, то у відносинах це їм чуже.

Відчувають потребу в інтелектуально розвинених партнерів. Люблять статусних, амбіційних чоловіків з сильним характером. У відносинах важливо рівноправність, спільне виконання обов’язків. Люблять самозабутньо, але, якщо людина не по душі – можуть дозволити себе любити, не проявляючи взаємності.

Число долі 8 чоловік

Чоловіки, як і жінки з числом долі 8, незалежні, самодостатні, мають сильну волю. Відрізняються чесністю, добротою. Можуть бути зарозумілими, навіть принижувати партнера, а можуть бути скромними, тихими і турботливими. Наявність стимулу допомагає рухатися на шляху до здійснення бажань. Люблять всі контролювати: себе, колег, членів сім’ї.

Не поспішають вступати в шлюб. Можуть роками обдумувати доцільність цього вчинку, прораховувати фінансову надійність відносин, і благополуччя майбутньої сім’ї. Чоловіки-вісімки сприймають гроші як інструмент здійснення бажань, а не засіб для виживання. Головне для них – не зробити помилки при виборі дружини, що може призвести до фатальних наслідків.