Число долі 5 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Планета-покровитель – Юпітер. Число долі 5 в нумерології вважається найщасливішим. Люди-п’ятірки відрізняються своєю винахідливістю, оптимізмом і життєрадісністю. Люблять ризикувати, легко погоджуються на авантюри. Число 5 дає власникам незалежність, примхливість, самовпевненість, часом запальність і лицемірство.

Часто люди з числом долі 5 мають велику пристрасть до грошей. Навіть їхні статеві потяги можуть бути зумовленими жадобою грошей. Чим більше багатство партнера – тим сильніше бажання п’ятірок. Навіть якщо партнер зовнішньо і духовно непривабливий, це скрашується наявністю фінансів. Долаючи життєві труднощі, люди-п’ятірки стають мудрими, сильними, впертими і незалежними. Позитивний вплив на долю людини числа 5:

  • приносить щастя, удачу, гарну інтуїцію, м’якість, мудрість і доброту;
  • ризик в житті п’ятірок виправданий: вони виграють лотереї, отримують великі статки у спадок, в бізнесі завжди щастить;
  • логіка, порядок і систематичність у справах;
  • несе прогрес в матеріальному плані. Іноді, володарі числа долі 5 – винахідники, першовідкривачі;
  • визнання колег, досягнення в кар’єрі;
  • успіх на любовному поприщі.

П’ятірки часто стають суддями, письменниками, артистами, бізнесменами, ораторами, астрологами, винахідниками. Відомі люди з числом долі 5 – письменники Артур Конан Дойль, Марк Твен, вчений Ісаак Ньютон.

Мінуси характеру: занадто велика любов до грошей, що затьмарює моральні якості. Не вміють вчитися на власних помилках, піддаються спокусам. Схильні втрачати почуття міри з-за високої збудливості.

Число долі 5 жінка

Товариськість, привабливість, артистичність – це про жінок-п’ятірок. Люблять лестощі, флірт, можуть бути егоїстичними. Постійно вимагають захоплення, поваги і схвалення оточуючих. У відносинах ніжні, вміють проявляти любов, турботу, ласку.

Чоловікам дарують комфорт, свободу, яскраве сприйняття життя. Ніколи не розкривають до кінця своїх таємниць, часто навіть дружини не знають про істинних думках і почуттях дружин. Біля себе бачать прагматичних, спокійних людей, які приймають їх з усіма плюсами і мінусами.

Число долі 5 чоловік

Їх мова кохання – дотик, дотику. Люблять насолоджуватися моментом, не заглядаючи в майбутнє. Вони впевнені в собі, наполегливі та сексуальні, не відступають від своїх намірів. Воліють бути з безтурботними, спокійними, вільними людьми. Чоловіки-п’ятірки – лідери в роботі, і в стосунках.

У жінок цінують поєднання зовнішності, розуму і розвинених моральних переконань. Добре, якщо друга половинка є привабливою і для інших людей. Люблять сімейні пригоди, подорожі. Віддаються душею і тілом жінкам, які проявляють турботу, забезпечують комфорт, проявляють ласку. Потребують постійного підживлення самолюбства з боку протилежної статі.