Число долі 7 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Люди з числом долі 7 знаходяться під впливом Сатурна. Вони інтелектуально розвинені, мають багато природних задатків і талантів. Число долі 7 дарує власникам любов до мистецтва, оригінальність, винахідливість. Такі люди люблять оцінювати і аналізувати зовнішні обставини, незалежні, люблять добиватися своїх цілей за будь-яку ціну.

Люблять подорожувати, часто змінювати обстановку. Якщо ці особи багаті – не шкодують грошей на благодійність. Головне для них – бути гуманними, завжди залишатися людьми. У відносинах з людьми користуються популярністю і довірою. Мають чуйне серце, вміння відчути проблеми інших.

7 в нумерології означає мінливість і занепокоєння характеру. Сімки нерідко змінюють свої рішення, навіть в останній момент. Рідко бувають прив’язаними до одній людині протягом тривалого часу, особливо в юні роки. Такі люди думають і піклуються про своє майбутнє, шукають безпеки, захищеності.

Вони непередбачувані, що дає перевагу в сексуальному житті: ніколи не знаєш, чого чекати в наступний момент. Час від часу міняю статевих партнерів, навіть перебуваючи у шлюбі. Подружжю важливо закривати очі на дрібні зради.

Ці люди відрізняються дотепністю, рухливістю, вічною молодістю душі і тіла. До них завжди можна звернутися за допомогою, порадою. Вміють заспокоювати людей, налаштовувати на позитив. Незважаючи на це, самі люблять посперечатися, доводячи свою думку. Їх підхід до людей – раціональний, дружелюбний і практичний.

Крім багатьох переваг, мають також недоліки. Мінливі погляди і дії можуть зашкодити як у роботі, так і особистого життя. Зміни – це добре, але постійні метання з боку в бік ні до чого не призводять.

Уїнстон Черчілль народився 30 листопада 1874 року – представник числа долі 7. Мав успішну кар’єру політика, громадського діяча, офіцера. Крім всіх заслуг перед батьківщиною, не забував втілювати свій письменницький талант дослідника, який притаманний людям з числом 7.

Число долі 7 жінка

Мають жіночу чарівність, привабливість, що допомагає зачаровувати чоловіків. Розум, тактовність, ввічливість показують їх з кращого боку. В юності мріє про казкових принців, вічної романтики. В роботі цінують професіоналізм, чесність і престиж.

Сприймають тільки законні відносини. Боятися розставань, любовних втрат. Деякі не вірять у щирість почуттів партнера, недооцінюють серйозність їх намірів, ніж заганяють себе у страхи і комплекси. Досить незалежні, покладаються на власні сили. Успіх відносин залежить від здатності таких жінок покластися і довіритися чоловікові.

Число долі 7 чоловік

Чоловіки, народжені під числом 7, спроможні, самодостатні і незалежні. Мають внутрішню силу, серйозно ставляться до життя. Витримка допомагає досягати цілей. В інтимних відносинах для них важливо інтелектуальний розвиток партнера, що стимулює і підпалює їх інтерес.

Є вірними і відданими партнерами, але тільки з тими, хто поважає, підтримує і терпить деякі дивацтва їх характеру. По відношенню до дружини проявляють чуйність, стриманість. Для них важливі рівні партнерські взаємини. При цьому, якщо не відчувають розуміння дружини, без сумнівів можуть розлучитися.