Число долі 6 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 6 в нумерології говорить нам про стабільність, спокій, надійність людей. Венера – планета-опікун. Люди з числом долі 6 – милі, добрі і нешкідливі. Головне в житті-любов, допомогу людям. Часто бувають наївними, тому не потрібно зловживати їхньою довірою.

Володіють сильним магнетизмом, чарівністю, сексуальною привабливістю, навіть будучи не цікавими зовні. Приваблюють протилежну стать своєю природністю, манерами, умінням подати себе. В любовних відносинах дуже віддані, залежні.

Для них важлива атмосфера краси і гармонії, як вдома, так і на робочому місці. Люблять прикрашати свою оселю, збирати гостей. Оточують себе цікавими людьми і милими речами. Якщо фінанси дозволяють – займаються благодійністю, меценатською діяльністю. Їх життя і поведінка часто залежать від емоційного стану. Це романтики, мрійники. Якщо люблять – то душею і тілом. Вони – естети, люблять природу, все живе.

У виконанні завдань – рішучі, мислять тверезо. Незважаючи на мрійливість, вміють працювати, практичні, успішно долають труднощі. Поєднують в собі майже всі найкращі якості: індивідуальність, привабливість, доброту, чесність, практичність, щирість, романтичність, працьовитість.

Якщо таких людей образити або зрадити – назовні виходить весь негатив чистої натури людей, народжених під числом 6. Вони можуть бути мстивими, ворожими. Не вміють швидко забувати образи. Роздмухують ворожнечу до вселенських масштабів.

Число долі 6 жінка

Зовні можуть здаватися відчуженими, холодними, байдужими. Насправді, жіночні, чуттєві і сексуальні. В молодості часто бувають наївними, скромними, сором’язливими. Жінки з числом долі 6 багато мріють, вони мають гарну інтуїцію, багатою уявою. Вони непередбачувані: можуть бути сором’язливими, м’якими, іноді – грайливими, пристрасними, в залежності від ситуації.

Нерідко виявляють образливість, бувають запальними. Від чоловіків чекають уваги і турботи, шукають почуття захищеності. Завжди долають будь-які перешкоди і труднощі. Після розставання з партнером, їм часто вдається зберегти теплі взаємини. При виборі чоловіка дівчина звертає увагу на соціальний статус, який повинен бути не нижче її, а також схожість інтересів. Життєві пріоритети – сім’я, діти.

Число долі 6 чоловік

Число долі 6 для чоловіків є одним з кращих. Такі особистості надійні, працьовиті, люблять стабільність, як у роботі, так і в особистому житті. Якщо люблять, сповна віддаються почуттям. Вони філантропи: люблять більше дарувати, ніж отримувати. У відносинах шукають розуміння, вірність, перспективу.

Для таких чоловіків важливо повагу з боку колег, дружини, якщо його немає – змінює коло спілкування. Їх дружини часто борються за увагу, постійно змагаючись з матерями. Головне, як і для жінок – сім’я, дім, діти. У повсякденному житті мають багато ритуалів, пересторог, які дотримуються. Не люблять різкої зміни обстановки. Мають добре розвинену інтуїцію.