Ангельська нумерологія: підказки ангелів в цифрах

Часто занурившись в проблеми і роздуми, ми хотіли б отримати «знак згори» про те, як вчинити, і правильно зроблений вже відбувся вибір. Насправді ми отримуємо підказки регулярно від природи, від випадкових перехожих і навіть предметів. Найбільш поширений спосіб передачі інформації – через числа.

Що собою являє ангельська нумерологія

Прикмети і тлумачення ситуації приходять від ангелів-хранителів у вигляді декількох комбінацій цифр. Ангельська нумерологія являє собою послання від ангелів в числах, яке треба вміти правильно тлумачити.

Дорін Верче

Дорін відома як психолог-практик. Вона написала кілька книг про містицизмі, духовності та психології. Організовувала семінари і брала участь у створенні телепрограм для допомоги людям, які потрапили у важкі життєві ситуації. Ангельська нумерологія Дорін Верче допомагає не тільки з вибором рішень, вона відома також як терапія ангельських чисел.

Що означають послання ангелів і як вони проявляються

Підказки ангелів в цифрах часто передає буденне оточення:

  • номер на припаркованому автомобілі;
  • час на електронних годинниках;
  • номери на будинках або дверях;
  • сума в чеку на оплату та інше.

Збіг чисел може попередити про наближення події, підказати вихід із ситуації і допомогти правильно оцінити що відбувається. Інформативна ангельська нумерологія складається з трьох чисел.

Значення ангельської нумерології

Ангельська нумерологія, значення якої залежить від конкретної комбінації цифр, обчислюється від одиниці до нуля.

111

Послання означає надходження енергії. Вона може бути як негативною, так і позитивною. Рекомендується бути уважним при виконанні справ і гнати від себе погані думки.

222

Це число ангела символізує початок події. Яким буде його результат, залежить від прийняття осмислених і добре продуманих рішень.

333

Сильна підтримка небесних сил. Час прийняття сміливих рішень. Сміливість і мудрість передається вам у допомогу.

444

Наступає період благополуччя і спокою. Час для відпочинку, читання книг, заняття улюбленою справою.

555

Будь-які події, що відбуваються зараз, завершаться переможно. Зберігач надійно захищає від неприємностей за умови належної витримки, терпіння і працьовитості.

666

Ці числа ангелів закликають до роботи над собою, духовного просвітлення і розвитку. Не варто піддаватися меркантильним спокусам і більше думати про душу.

777

Передбачення знаменує рух вперед і успішний розвиток, підтримку близьких людей і схвалення вищих сил.

888

Комбінація цих чисел означає, що наближається завершення життєвого етапу або великої справи. Пора готуватися до початку нового періоду життя.

999

Це число в нумерології ангелів визначає остаточне завершення періоду або події. Час підбивати підсумки, робити уроки, думати про майбутнє.

000

Події, що відбуваються в цей період, не впливають ні на майбутнє, тим більше на минуле. Спокійний період завершення збігається з очікуванням нового етапу життя.

Приклади впливу ангельської нумерології

Розпізнавши правильно посил, ми починаємо діяти, вірити і думати позитивно. Переконавшись у роботі нумерології, ми вже розуміємо, що це не простий збіг.

Під захистом ми стаємо впевненіше в собі, успішніше. Одним це допомагає впоратися з проблемами на роботі. Іншим створити гармонію в будинку. Багатьом віра допомагає звільнитися від недуги. Головне — не забувати дякувати небесні сили за допомогу і підтримку.