Вибір імені по даті народження: як вибрати імя дитині

Народження дитини – важлива подія для всіх батьків. Ви замислювалися про те, як назвати своє чадо? Підбір імені – процес, в якому необхідно враховувати кілька факторів. Отже, далі поговоримо про вибір імені, по даті народження та його вплив на характер дитини.

Вплив імені на долю дитини

Чому так важливо мати ім’я, яке вам підходить? Яким чином це впливає на нас?

Ім’я людини – носій особистої інформації. Воно може дати відповіді на різні питання. У якій професії в майбутньому дитина реалізується? Якими будуть стосунки в його родині? Якими позитивними і негативними рисами характеру він буде володіти? Існують навіть статистичні дані, які підтверджують подібність способу життя людей з однаковими іменами.

З давніх часів ім’я людини визначало його майбутнє. Наприклад, в ісламі гріх було не назвати дитину ім’ям Бога (існувало близько 99 епітетів Бога). Християнство також принесло нам список імен, якими люди користуються і зараз. Біблія дала нам не тільки варіанти назв, але і характеристики людей. Наприклад, Марія – «возвеличенная», «піднесена», «повна благодаті».

Кожне ім’я має свій образ, який склався в ході розвитку історії людства. Недарма, представники королівських династій століттями носили імена своїх попередників. Розглянемо кілька прикладів з історії, які яскраво демонструють вплив імені на долю.

  • Ярослав Мудрий – великий князь Ростовський, Новгородський і Київський. У часи його правління Київська Русь процвітала, зводилися нові храми, розвивалася наука. Значення імені – «сильний», «славний».
  • Марк – римський імператор-узурпатор. Ім’я позначає «молоток», що цілком сходиться з долею цього знаменитого людини.
  • Людовик XIV де Бурбон. Його ім’я означає «прославлений у боях». Дійсно, правління цього воїна відома в історії як «Велике століття».

Вибір імені, по даті народження і місяцю

Яке ім’я дати дитині? Зіткнувшись з цією проблемою, батьки часто слідують тенденціям, називають своє чадо в честь когось із родичів. Пропонуємо вам вибрати ім’я дитини за датою його народження.

Жіночі імена

Є варіанти підбору по деяким критеріям:

  1. Знак зодіаку. Кожний з 12 знаків має свій набір імен, який однозначно підійде маленькій дівчинці.
  2. За святцями. Для цього використовуємо православний календар. Дивимося імена святих, яких згадують в день народження вашого малюка. Якщо серед них немає жіночих, дивимося на кілька днів вперед.
  3. Нумерологічні розрахунки. Це спосіб допомагає нам вибрати ім’я з дня, місяця і року народження. Використовуємо наступну схему. Необхідно взяти 2 дати народження дитини і матері. Розкладаємо ці числа на окремі цифри, після підсумовуємо. Вийде два значення, з першого віднімаємо друге. Маємо двухзначное число, яке перетворюємо в однозначне, шляхом додавання цифр.

Наприклад: 23.06.1989 і 20.06.2019

2+3+0+6+1+9+8+9= 38

2+0+0+6+2+0+1+9=20.

38-20=18

1+8=9.

Нумерологічне число імені – 9. Кожному з таких чисел властивий певний набір імен, якостей і характеристик людини, від яких і відштовхуємося.

Чоловічі імена

  1. Вибір по місяцю народження. Як і у випадку з зодіаком, кожен місяць описує імена, відповідні хлопчикові.
  2. По сезону. Вважається, що сезон також надає людині характер, впливає на особисті якості. Наприклад, осінні діти можуть бути плаксивими і часто змінювати поведінку. Щоб пом’якшити це поведінка, виберіть для хлопчика ім’я з більш жорстким значенням.

Отже, ми відповіли на питання: «Як вибрати ім’я дитині за датою?». Тепер ви зможете зробити це онлайн, з урахуванням всіх наших рекомендацій.

Підбір з урахуванням прізвища та по батькові

В цьому допоможе нумерологія. Ця стародавня наука розглядає числа як механізми управління долею людини. Всесвіт побудована таким чином, що всюди присутні числові значення, які впливають на наше життя.

Відомо, що кожній з 9 цифр відповідає своя буква алфавіту. Визначаємо нумерологічне число дитини з допомогою дати народження, а також повного імені. Нам поможет таблица соотношения букв цифрам.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Д Е Ё Ж З
И Й К Л М Н О П Р
С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ъ Ы Ь Э Ю Я

Розглянемо конкретний приклад. Припустимо, передбачуване повне ім’я Петрова Марина Петрівна, дата народження – 01.10.2019.

Крок 1. З допомогою таблиці підраховуємо нумерологічне значення повного імені: 8+6+2+9+7+3+1+5+1+9+1+6+1+8+6+2+9+7+3+6+1= 101.

Крок 2. Складаємо цифри дати народження:

0+1+1+0+2+0+1+9= 14.

Крок 3. Зводимо отримані числа до однозначного:

1+0+1+1+4= 7.

Крок 4. Визначте долю дитини за допомогою значень кожного числа. Інформація представлена нижче. Якщо відповідь не влаштовує, підберіть інше ім’я. Робіть це до того моменту, поки не зрозумієте, що саме це ім’я йде вашому малюкові.

Набір якостей кожного числа імені

Один. Великий набір лідерських якостей, цілеспрямованість і амбітність. Такі люди мають твердість характеру, творче мислення та винахідливість. Можуть проявлятися впертість і зарозумілість.

Два. Розвинене логічне мислення, доброзичливість, дипломатичність. Щирі і тактовні. При цьому присутні сором’язливість і невпевненість в собі.

Три. Трійки оптимістичні, веселі, люблять життя, мають багато талантів і яскрава уява. Одночасно, вони егоїстичні, образливі і марнотратні

Чотири. Негативні риси – дріб’язковість, заздрісність, надмірна серйозність. Плюси таких людей – життєва практичність і методичний підхід, чуйний характер і високі моральні принципи.

П’ять. Ці люди допитливі, винахідливі і енергійні. Вони також непередбачувані в своїй імпульсивності і запальності.

Шість. Шістки чесні, безкорисливі, на них можна покластися. Це чудові сім’янини. Негативна сторона – егоїзм і бажання у всьому командувати.

Сім. У нумерології число імен 7 значить проникливий і винахідливий характер, вміння оцінювати, аналізувати. Мінуси – надмірна стриманість і замкнутість.

Вісім. Успішність, цілеспрямованість та організованість – такими діти стануть у майбутньому. Також вони можуть бути цинічними і занадто самокритичними.

Дев’ять. Це мрійливі і романтичні натури з доброю вдачею. Може проявлятися і негатив у вигляді мінливості і егоїстичного характеру.