Імя майбутнього чоловіка з дати народження, нумерологія імя майбутньої дружини

Незаміжніх дівчат і дам постарше цікавить, хто ж стане їхнім законним чоловіком. Багато хто звертається за підказкою до ворожіння, картах і езотерики. Ім’я майбутнього чоловіка можна дізнатися ще й за датою свого народження. Як це зробити?

Як по даті народження дізнатися ім’я майбутнього чоловіка або дружини?

Дізнатися ім’я майбутнього чоловіка за датою народження дуже легко. Для цього потрібно буде врахувати цифри дати свого власного появи на світ. Всі цифри повної дати народження потрібно складати доти, поки в результаті не вийде однозначне число. Наприклад, ворожбит народився 28.08.1991 року. Обчислення буде мати наступний вигляд:

2+8+0+8+1+9+9+1=38

3+8=11

1+1=2

тобто, в даному випадку число 2 буде персональним кодом людини, який проллє світло на ім’я майбутньої половинки.

Увага! Не потрібно заздалегідь очікувати, що нумерологія допоможе дізнатися всі подробиці про майбутнє чоловіка. Заздалегідь дізнатися точний ім’я чоловіка, його прізвище, по батькові, сумісність ваших імен, місце і дату зустрічі не вийде. Гадання допоможе дівчині тільки трохи відкрити завісу над цією таємницею долі і підкаже їй правильний напрямок.

Багато чоловіки теж хочуть визначити заздалегідь ім’я судженої. Дізнатися ім’я майбутньої дружини можна, використовуючи аналогічний розрахунок по даті народження.

Розшифровка значень

Тлумачення цього гадання здійснюється за отриманими цифр. Кожна цифра має своє власне тлумачення:

Одиниця

Цей код відповідає 3 літерами – А, І, С. Це означає, що в ім’я майбутнього чоловіка вони будуть часто зустрічатися, або ж, що його ім’я буде починатися на одну із зазначених букв.

З особливою увагою треба поставитися до чоловіків з наступними іменами: Іван, Сергій, Афанасій, Аркадій, Анатолій, Ігнатій, Савелій, Станіслав, Інокентій, Святослав.

Двійка

Двійці пощастить в шлюб з чоловіками, в чиїх іменах присутні букви Т і Б. Благополучно складуться відносини: Борис, Тимофій, Борислав, Богдан, Тимур, Трохим, Тарас.

Трійка

Трійкам потрібно частіше заводити знайомства з Валентин, Вікторами, Володимирами, Владленами, Кириллами, Константинами, Вячеславами, Вадимами, Вениаминами, так як їм пощастить у шлюбі з чоловіками, в чиїх іменах зустрічаються букви Н, К, Ст.

Четвірка

З високою ймовірністю у дружини візьмуть четвірок ті чоловіки, в чиїх іменах є букви Г, Е, Ф. Наприклад: Георгій, Герман, Григорій, Геннадій, Гордій, Гліб, Федір, Пилип, Филимон, Фелікс, Едуард, Ельдар, Еміль.

П’ятірка

П’ятіркам напевно в чоловіки дістанеться людина, в імені якого є літери З, Р, Ш: Роман, Ростислав, Руслан, Роберт, Родіон, Захар.

Шістка

Букви Е, Ц, Н, Я зустрінуться в імені чоловіка у цих жінок. На яких чоловіків звернути увагу? Микола, Ярослав, Нестор, Никанор, Микита, Євгеній, Єгор, Єфрем, Олексій, Омелян, Ян.

Сімка

У списку чоловіків, з якими потрібно будувати любов семеркам, потрапляють молоді люди, в чиїх іменах часто зустрічаються букви О, К, Ч: Костянтин, Осип, Олег, Кіндрат, Коренів, Кузьма.

Вісімка

Дівчатам, чиїм нумерологічним кодом є цифра 8, потрібно придивитися до чоловіків з іменами П, Л, Ж: Жора, Жорж, Павло, Петро, Пантелей, Леонід, Лев, Прохор, Платон, Лаврентій, Леонтій. Один із них обов’язково стане судженим.

Дев’ятка

Дев’яткам варто обов’язково познайомитися і сходити на побачення з чоловіками, в чиїх іменах присутня буква Ю, М, Д: Юрій, Дмитро, Макар, Матвій, Максим, Михайло, Петро, Юліан, Данило, Демид, Марк, Мирослав, Михей, Мстислав, Мартьян.

Таким чином, дане нумерологічне ворожіння онлайн допоможе зробити ще один крок у пошуку своєї другої половинки і зробити єдиний і правильний вибір.