Число любові: коли я зустріну свою любов за датою народження

Якщо ви мрієте познайомитися з принцом, то, напевно, уявляєте собі, як це станеться. Хтось наполегливо шукає коханого в обличчях перехожих, інші – покладаються на долю. У будь-якому випадку, цього прагне кожна самотнє серце. Згідно досвіду, не обов’язково ходити до ворожок, або вдаватися до магічних ритуалів. Досить трохи ознайомитися з нумерологією. Можливо, ви помічали, що деякі події в нашому житті відбуваються у зв’язку з певними закономірностями: в одну і ту ж дату, рівно рік і т. д.? Справа в тому, що Всесвіт кориться непорушним законам тяжіння космосу. Тому, при побудові майбутньої сім’ї важливо враховувати числа як носії певної інформації. Можна розрахувати день і обставини зустрічі свого чоловіка і як це зробити?

Як розрахувати число любові?

Навіть якщо ви скептично до цього ставитеся, запевняємо: нумерологія кохання не має нічого спільного з магією, це, швидше, математика. День, коли людина народилася, впливає на його долю. Отже, як по даті народження дізнатися, коли я зустріну свою любов і за яких обставин?

Необхідно визначити особисту формулу кохання. Для цього існує певна схема, калькулятор: розкладемо по цифрам дату нашого народження, пізніше їх приплюсуємо, і додамо число дня тижня, коли ми народилися. Наприклад: 14.08.1990. 1+4+0+8+1+9+9+0=32. За допомогою календаря дізнаємося, що 14 серпня 1990 року – це вівторок, другий день тижня. 32+2=34. Складаємо цифри отриманого числа, маємо 7. Це і є наше число любові.

Про що може розповісти число любові?

Нумерологія любові за датою народження – наука не точна. Бувають розбіжності, тому не варто кидатися на неї, як на опіум. З усього потоку цифр в нашому житті, вибираємо саме свій код, але нікому до кінця не відомо, що він може означати.

Кожен номер є доленосним, може показати не тільки дату зустрічі зі своєю другою половинкою, а й розповісти, за яких обставин відбудеться знайомство, і ким буде цей чоловік.

Далі більш докладно розглянемо кожне число любові, що воно означає, і яку долю воно несе?

Число любові 1

Це число любові в нумерології позначає самовпевненість і амбітність. Власники одиниці почнуть любовні стосунки з колегою по роботі. Таких партнерів часто об’єднують одні цілі: успіх і кар’єрне зростання. У відносинах панує дух суперництва. Лише мудра жінка не буде намагатися перетягнути домінуючу роль на себе, а дасть першість чоловікові. Закохані катують пристрасть до загальних пригодам. Намагайтеся більше подорожувати і дарувати один одному яскраві емоції.

Ваша доля десь поруч. Улюблений може ховатися в кого завгодно. Порада: озирніться навколо, ви не помічаєте чогось дуже важливого. Знизьте свої високі вимоги до майбутнього обранця, і, можливо, вам незабаром пощастить.

Число любові 2

Воно позначає зустріч в подорожі. Вирушаючи в поїздку, будьте пильні: щастя можна зустріти де завгодно, навіть в задушливому автобусі. Ймовірно, ви не відразу зійдетеся характерами, і навіть будете відчувати неприязнь. Але незабаром розгоряться справжні почуття, ви зрозумієте, що не можете жити без свого чоловіка ні секунди.

Перешкодою на шляху до створення сім’ї може стати зайва поспіх і метушливість. В таких умовах люди втрачають можливість слухати і чути коханих. Зміцнює відносини двоечек тривалий цукерково-букетний період, який можна продовжити на роки!

Число любові 3

Якщо ваше любовне число 3 – ви романтична натура. Швидше за все, часто малюєте в голові картину ідеального знайомства. Букети, подарунки, спільні подорожі – далеко не межа мрій. Але смію вас засмутити: все пройде досить банально. Свою любов ви зустрінете в життєвій метушні, буденних справах, вас також можуть познайомити спільні друзі. Спочатку ви не додасте особливого значення цієї зв’язку. Але незабаром, побудуєте міцний союз, заснований на реальній дружбу.

Число кохання 4

Вам не потрібно шукати щастя навмисно. Все відбудеться спонтанно, самим непередбачуваним чином. Це можуть бути незвичайні комбінації: пасажир і провідниця, лікар і пацієнт. Ваш партнер буде впливовим і заможним. Відносини будуть незабутніми і яскравими. Такі пари – немов герої бурхливого і пристрасного роману, які зустрілися з волі збігу обставин.

Рекомендуємо не афішувати своє щастя, так як заздрісники стануть бар’єром у побудові міцної щасливої сім’ї.

Число любові 5

З усіх чисел гадання на кохання, відноситься до одного і щасливих. Розраховуйте на довгий міцний союз. Будьте готові пронести цю любов крізь десятиліття.

Ваша любов знаходиться в колі спілкування. Ви часто чуєте про цю людину. Але, поки немає підозр у спільній сумісності. Доленосна зустріч може відбутися на якомусь заході, вечірці або робочому корпоративі.

Число любові 6

Ця цифра говорить про те, що відносини навряд чи будуть простими. Сцени ревнощів і постійні нарікання – ось, до чого варто готуватися. Подібна зв’язок тримається між колишніми, які ніяк не можуть розлучитися.

Знайомство відбудеться в урочистій обстановці: весілля близьких друзів, день народження. Побачивши його, ви відразу зрозумієте, що це «той самий». Почуття спалахнуть відразу, але будуть схильні безлічі випробувань. Можливо, ви навіть розлучитеся. Але, врешті-решт, неодмінно будете разом.

Число любові 7

«подібне притягує Подібне» — так можна описати зустріч власників сімки. Партнерам часто нелегко заводити зв’язки з іншими людьми, але між собою вони сумісні.

На момент знайомства, ви потрапите в любовний трикутник. Суджений буде складатися в інших відносинах, або навіть у шлюбі. Боротьба за його серце буде непростий, але принесе свої плоди: його вірність назавжди залишиться з вами.

Число кохання 8

Під цим числом ховається непередбачуваний союз. Взаємини будуть цікавими, але складними одночасно.

Перший контакт трапиться віртуально: чоловік вашої мрії знаходиться по ту сторону монітора комп’ютера. Після тривалого листування, ви все ж таки зважитеся на зустріч у реальному житті. Знайдете спільну мову у вигляді схожих інтересів. В результаті міцної дружби, яка виникне між вами, побудуєте романтичний зв’язок.

Число любові 9

Дев’ятка вказує на ймовірність виникнення службового роману. Обранець виявиться вищою за статусом і рангом. Спочатку між вами будуть ділові відносини. Ніхто навіть не буде здогадуватися про можливості розвитку чогось більшого. Але доля розпорядиться по-іншому: вона зведе вас в неформальній обстановці, та ви подивіться на чоловіка під зовсім іншим кутом.