Значення числа 23: ангельська нумерологія – тепло і турбота

Значення числа 23 володіє власною цінністю двійки і трійки і несе в собі додаткові плюси від підсумовування цих двох чисел. Третя в послідовності п’ятірка забезпечить гармонійне завершення розпочатої справи за підтримки ангелів, зігріє любов’ю остиглі відносини і допоможе просунути тривалі проекти.

Що означає 23 у відносинах

Нумерологія 23 знаменує міцну й тривалу дружбу. Гарний час попросити вибачення у того, кого ви скривдили, навіть випадково. Комбінація несе в собі примирення.

Призначена на 23 число весілля подарує молодятам міцний союз, бажання підвищувати добробут. Цифра говорить про швидке поповнення в родині і настанні гармонії у відносинах.

Заплутавшая любов нарешті з’явиться там, де її не чекають. Причому слід звернути увагу на зав’язалися приятельські стосунки.

Що означає 23 в роботі і творчості

В нумерології значення числа 23 відкриває для працюючих людей стабільність і впевнене сталість. Ніяких змін не передбачається, все йде своєю чергою.

Через комбінацію ангели передають нам:

  • якісне виконання завдань;
  • робочий настрій;
  • стабільність.

До творчим людям приходить радість від занять улюбленою справою. Побачивши комбінацію, не складе труднощів знайти вільний час для нової картини або походу на виставку за новими враженнями.

Що означає 23 у фінансах і бізнесі

Число означає стабільний дохід, виконання планів та графіків без зривів. Можливий невеликий приріст прибутку.

На двійку, що визначає початок, сприятливо впливає трійка, несуча заступництво ангелів.

У цей період не очікується грандіозний успіх від угод, але і не буде зволікань, затримок і появи подвійних ситуацій.

Грошові надходження будуть стабільними і в необхідній кількості. П’ятірка в поєднанні з двійкою і трійкою забезпечить справі успіх.

23 у вчинках і характері

Люди з такою комбінацією в даті народження оптимістичні, мають запальний характер. Саме тому їх часто вважають легковажними. Однак при більш близькому знайомстві вони відкриваються як надійні партнери і союзники.

Допитливий розум дозволяє їм легко розгадувати загадки і ребуси. Вони захоплені детективними історіями та авантюрами різного роду.

Деякі представники, захоплюючись досягненням мети, можуть проявляти жадібність і використовувати агресивні методи по відношенню до оточуючих, просуваючись кар’єрними сходами.

В нумерології таким способом може проявляти себе поєднання 2-3-5 у людей, які не сприймають правильно посил лідерських якостей через трійку.

Комбінацію наділяли загадковим і магічним значенням письменники:

  • Вільям Берроуз;
  • Роберт Антон Вілсон;
  • Роберт Шей.

Результати спостережень відображені в їх книгах. Неоднозначне ставлення до числа у актора Джима Керрі. У 2007 році він підтримав фільм Д. Шумахера «23».