888 значення числа: ангельська нумерологія – від старого до нового

888 значення числа посилює терпіння і розсудливість при переході від старого до нового. З цією цифрою в наше життя вливається гармонія. Легше опрацьовуються колишні помилки. Ми готові до нових знань і досвіду.
Як впливає «потрійна» вісімка на різні сфери життя розглянемо докладніше.

Що означає 888 у відносинах

888 ангельська нумерологія попереджає про можливе завершення відносин. Але сама вісімка не завершує період, а лише готує до нього. На цьому етапі ще можливий вихід на новий рівень відносин, при готовності змінюватися самому заради партнера.

Кількість трактується як осяяння. Давні дружні стосунки можуть обернутися сильним почуттям. А нерозділене кохання нарешті стане взаємною.

Повнота комбінації може означати збільшення родини, об’єднання близьких і рідних, об’єднання для вирішення проблем.

Що означає 888 в роботі і творчості

Нумерологія 888 повідомляє, що для досягнення бажаного результату можливе виконання одних і тих же маніпуляцій. Це не тільки скрупульозно складений звіт, який доведеться терпляче переробити 3 рази. В період трьох вісімок можливо навчання і передача досвіду новим працівникам, наставництво, «нескінченна» листування з інстанціями з одного і того ж питання.

Одержавши посил, слід перевірити себе на готовність:

  • зміцнювати силу волі і духу;
  • розвивати самоконтроль і дисципліну;
  • готуватися до успішного переходу у новий життєвий період.

Новизна принесе тільки позитивні зміни. Потроєна вісімка служить винагородою за багаторічні і довгі праці: від преміювання до підвищення в посаді, від запрошення для участі у творчому проекті, до можливості керувати ним.

Що означає 888 у фінансах і бізнесі

Значення посилу 888 в бізнесі і фінансах – тяжіння. Нові ідеї, вигідні пропозиції і реалізація відкладених проектів націлені на збільшення накопичень і поповнення рахунків.

Комбінація захищає від бездумних грошових витрат і орієнтує на економію.

Купюру, в номері якої є послідовність вісімок, називають грошовим талісманом. Банкноту слід відкласти для притягання грошей.

888 значення у вчинках і характері

В даті народження три вісімки врівноважують особистість. Ці люди відрізняють добро від зла, брехню від правди, впевнено тримають себе в руках, зберігають спокій і розважливість у будь-якій ситуації. Наполегливість, терпіння і робота на результат, роблять їх надійними.
З таких особистостей виходять чудові вчителі та лікарі. Однак такі якості характеру можуть бути спрямовані в інше русло.

Математик А. Ф. Александров – засновник вітчизняної школи нумерології розвинув у своїй книзі числову теорію вібрації доброти, відповідальності та терпіння.
Володарем потрійний вісімки в психоматрице стала співачка Мадонна. Вона бере участь у політичних мітингах, називає себе борцем за свободу, займається благодійною діяльністю. Активна життєва позиція знаходить відображення в її піснях про війну, життя і любові.