Код удачі: як розрахувати по даті народження і що робити з ним далі

Числа впливають на долю кожного з нас. Вони притягують удачу, любов, оберігають від неприємностей, навіть здатні збільшити дохід. При правильному розрахунку і використанні нумерологічної інформації, ми отримуємо можливість полегшити своє життя. На жаль, багато людей не вірять в магічну дію цифр, стверджуючи протилежне. При цьому існує мільйони прикладів, які підтверджують: у кожного з нас є свій везучий номер.

Багато зірки, бізнесмени, політики звертаються до порад нумерологів. Перед важливими подіями, крупними операціями, вони застосовують знання про числа. Це дає можливість вивести свою особистість на новий щабель розвитку, налагодити відносини, уберегти себе і близьких від невдач.

Нумерологічне значення коду удачі

Код удачі у нумерології – це вхід усередину людської істоти. Він розкриває вплив послідовності чисел вібрації на людину. За чотиризначному набору цифр нумеролог може розповісти про людину наступне:

 • Ким є?
 • Життєве призначення.
 • Що з ним відбувається?
 • Взаємодія з оточуючими.

Отже, особистий код удачі – це набір чисел, який є унікальним для кожного. Від нього залежить успіх, багатство, рівень життя. При цьому одні люди можуть бути успішними з допомогою того ж набору, а інші – нещасними. Наприклад, дві жінки мають машини з однаковими номерами 6543. Одна – незалежна, багата, щаслива, всі біди обходять її стороною. Інша – не має щастя в особистому житті, кар’єрі, загрузла в боргах. Це доводить те, що кожному належить персональний номер, який допомагає плисти за течією життя.

Як розрахувати код удачі?

Як розрахувати свій код, тим самим залучити везіння? Він складається всього з 4 цифр. Але вони можуть вирішити багато проблем у вашому житті. Для того щоб отримати свій вдалий номер, необхідно виконати кілька простих дій.

 1. Беремо свою дату народження.
 2. Підсумовуємо цифри дня народження.
 3. Додаємо цифри місяця, коли ви народилися.
 4. Додаємо всі цифри року народження, при необхідності – зводимо до однозначного числа.
 5. Всі отримані значення додаємо, отримуємо четверте значення.

Наприклад, дата народження – 17.06.1880.

1+7 = 8 – перше значення;

0+6 = 6 – друге;

1+8+8+0 = 17, 1+7 = 8 – третє;

8+6+8 = 22, 2+2 = 4 – четверте число.

Отже, потрібне нам значення – 8684.

Далі детально розглянемо, як його застосовувати.

Як використовувати код удачі?

Ваш код додатково несе позитивні вібрації, допомагаючи збільшити силу думки і досягти цілей. Головне – якомога частіше контактувати з цим набором цифр. Кожен раз, коли заповітне число потрапляє в поле зору – ви стаєте на одній хвилі зі Світом, знаходите здатність здійснити своє призначення, втілити свої мрії.

Служить додатковим стимулом, джерелом енергії, віри в себе. Це як ангел-хранитель, який піклується про гармонії у ваших думках, вчинках.

Практичні рекомендації по використанню коду удачі:

 • Вимовляєте його. Чим частіше, тим краще. Вголос і про себе, рано вранці і пізно вночі – нехай він стане незамінним супутником вашого повсякденного життя.
 • Намалюйте на гаманці. Це притягне багатство.
 • Коли ставите цілі, пишіть його на колажах, вводите в схеми планування дня.
 • Використовуйте в якості паролів і пін-кодів (в телефоні, комп’ютері, на банківській картці).

Не обмежуйте свою уяву на шляху до «дружби» з заповітним числом. Так-так, подружіться з ним, і зрозумієте, що все життя змінюється на краще!

Робимо висновок, що числа в нашому житті – доленосні. Вони служать ключиками від дверей, за якими ховається успіх, удача, багатство і щастя особистого життя. У цій статті ми відповіли на головне питання: «Як дізнатися код удачі по даті народження?». Тепер ви можете з легкістю розрахувати його онлайн, і застосувати всі знання на практиці. Нехай удача у всьому вас супроводжує!