55 ангельська нумерологія: значення числа – енергетика і харизма

З давніх часів людей приваблюють числа. Здавалося б, нічого особливого, але в них є якась магія, свій прихований зміст. Наче хтось згори хоче передати людині свою інформацію, допомогу, попередження. І цей «хтось» — це ангел-охоронець, який є у кожного.

Теорія американського астролога Дорін Верче говорить, що ангели спілкуються зі своїми підопічними завдяки невидимим вібрацій, що передають числа, адже вони всюди. Кожен часом зауважує, що постійно бачить одне й те ж число, будь то номер телефону, машини або час на годиннику, і у кожного воно своє: 111, 7, 55 ангельська нумерологія говорить також про те, що комбінації чисел куди сильніше одинарних, в них міститься потужна енергія. І безпосередньо у цій статті буде розглянуто 55 значення числа, його слабкі і сильні сторони.

Що означає 55 у відносинах

Це ангельське число в житті людини дуже сильно, і в любові не виняток. Люди, які постійно його зустрічають, відрізняються невід’ємною сексуальною привабливістю, при цьому вміють любити і будувати серйозні стосунки. Але їм варто бути обережним і користуватися даром свого ангела помірно – інакше можуть стати надмірно пристрасними, вітряними і почнуть змінювати своїй половинці. Без змін вони не можуть, інакше життя перетворюється на рутину – така доля «улюбленців» двох п’ятірок. Тому, щоб почуття не згасли, потрібно періодично щось змінювати, додавати у відносинах, щоб іскра не згасла, і щасливий шлюб зберігся на довгі роки.

Що означає число 55 у роботі та творчості

Число 55 дає людям допитливість і їм подобається постійно займатися чимось новим. У них добре розвинена логіка і багату уяву, тому вони часто стають дослідниками, винахідниками, першовідкривачами. В якості прикладу можна навести Карла Маркса, народився 5 травня (день 5 5 місяці) 1818 року – відомий німецький філософ і громадський діяч, ідеї якого привели до великих змін в усьому світі.

Що означає 55 у фінансах і бізнесі

Дубль п’ятірок дає своїм «підопічним» потужну енергетику – бо такі люди часто опиняються на керівних посадах. Такі начальники суворі, але справедливі, співробітники до них тягнуться і поважають – таким керівникам ангели дають настанови на вірний шлях. Це авторитетні лідери, швидко і вірно приймають рішення, вони легко ростуть по кар’єрних сходах, і, відповідно, проблеми з фінансами мають вкрай рідко.

55 у вчинках і характері

Число 5 ангельської нумерології саме по собі є потужним, а 55 цю силу подвоює. Воно вибирає людей активних, креативних і допитливих. Ангел посилає це двозначне число своєму підопічному, щоб нагадати, який він незвичайний, і допомагає не здаватися, зробити правильне рішення при сумнівах. Прислухаючись, можна стати по-справжньому сильною людиною, якому ніякі негаразди не будуть страшні, і отримати харизму, яку важко не помітити. Але якщо направляти цю енергію в невірне русло, є ризик стати впертим, пихатим, запальним егоїстом.

висновок

Що означає число 55? У загальному і цілому, воно попереджає про зміни. А до кращого вони йдуть або до гіршого – залежить від самої людини. Потрібно просто прислухатися до свого ангела-охоронителя, і він не підведе!