666 ангельська нумерологія: значення числа – темне або світле

Комбінація цифр 666 відлякує своїм темним початком і ставленням до потойбічного світу. Саме це число в Біблії зараховується до звіра Апокаліпсису, означає руйнування і прірва в пекло. Але в нумерології абсолютно протилежне ставлення до поєднанню трьох шісток. Фахівці в цій галузі відносять їх до числа домашнього затишку і благополуччя.

Що означає 666 у відносинах

Володарі набору 666 в нумерологічних картах – люди, чиї зусилля спрямовані на створення міцної і щасливої родини. До домочадцям вони ставляться з трепетом, турботою, оберігають від негараздів, допомагають мирно вирішити всі конфлікти. Діти з одним з таких батьків виховуються в гармонійною і спокійній атмосфері. Вони бачать відмінний приклад, з якою теплотою і повагою мама і тато ставляться один до одного.

Що означає 666 в роботі і творчості

Енергію 666 ангельська нумерологія зараховує до головною складовою успіху творчих людей. Наявність цих цифр у даті народження означає розвиток інтелектуальних здібностей, вміння яскраво і артистично висловлювати сюжети фантазії. Людині з числом 666 можна вибирати професії, не пов’язані з творчістю. Тільки на цьому терені він зможе домогтися успіху, благополуччя і фінансової стабільності.

Що означає 666 у фінансах і бізнесі

Нумерологія 666 обіцяє людині приплив грошових коштів. Шістки виступають в ролі магніту, що притягає матеріальні блага. Їх носій не тільки вміє заробляти і нагромаджувати гроші, але і розумно їх витрачати. Його не можна назвати марнотратним або скупим людиною. Він знає ціну грошам, і не буде витрачати їх просто так. Не маючи проблем у фінансовому плані, людям з 666 слід розвивати в собі духовний світ, задуматися про благодійність.

666 у вчинках і характері

Шістки роблять людину доброю і співчутливою, він завжди поспішає на допомогу нужденним, готовий пожертвувати своїм часом. У дитячому віці наявність 666 у долі проявляється як прагнення поселити в своєму будинку кішок і собак, врятувати пташеня, захистити друга від хуліганів. Підростаючи, людина оточує увагою і турботою близьких людей, а на роботі – допомагає колегам домогтися успіху.

поєднання 666 значення числа має і негативний характер. Матеріальні блага можуть захопити всі думки людини, направити його по невірному шляху ще більшого збагачення. Відсутність рівноваги між фінансовою та духовною стороною життя призведе до тривожного стану і втрати контролю над собою. Для повернення гармонії людина повинна позбутися жадібності і направити енергію на реалізацію творчих ідей і духовного розвитку.